Dzień Otwarty w Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie

W sobotę 5 marca 2016 r. w naszej szkole odbył się "Dzień Otwarty". Uczniowie szkół podstawowych, rodzice i opiekunowie zwiedzili naszą placówkę dydaktyczną oraz halę sportową, zadając przy tym wiele pytań. Nauczyciele wraz z uczniami przygotowali szereg atrakcji. Zwiedzający mogli zapoznać się z wydarzeniami z życia szkoły z prezentacji przygotowanej przez Samorząd Uczniowski naszego gimnazjum. W każdej pracowni czekały różne niespodzianki, począwszy od gier
i quizów, a zakończywszy na ciekawych fragmentach lekcji. Niektórzy, odważniejsi uczniowie klas VI zdobyli talony na pierwsze piątki, które zostaną wpisane do dziennika po rozpoczęciu nowego roku szkolnego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za zainteresowanie naszą ofertą edukacyjną. Mamy nadzieję, że wszyscy odwiedzający zostali mile zaskoczeni i już we wrześniu będziemy mogli się z nimi spotkać ponownie. Osoby, które nie mogły nas odwiedzić podczas "Dnia otwartego" zachęcamy do obejrzenia zdjęć oraz serdecznie zapraszamy w innym terminie. Już 14 czerwca br. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie rodziców przyszłych pierwszoklasistów, podczas którego przedstawimy nauczycieli naszej szkoły i planowanych wychowawców klas I, przekażemy najważniejsze informacje o zasadach panujących w szkole oraz zajęciach dydaktycznych. Szczegóły dotyczące rekrutacji do gimnazjum dostępne są na stronie www.gimnazjum.rzgow.pl w zakładce Rekrutacja. Nadal przyjmujemy zgłoszenia uczniów do klas I. Zapisy dokonywane są w sekretariacie szkoły w godz. 8.00- 15.30. Zawsze możecie Państwo do nas przyjść, zapoznać się z warunkami lokalowymi uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Serdecznie zapraszamy!

W imieniu rady pedagogicznej Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie-

Elżbieta Wira