Get Adobe Flash player

UCZNIOWIE GIMNAZJUM PAMIĘTAJĄ O 35 ROCZNICY WYBORU KARDYNAŁA KAROLA WOJTYŁY NA PAPIEŻA

UCZNIOWIE GIMNAZJUM PAMIĘTAJĄ O 35 ROCZNICY WYBORU KARDYNAŁA KAROLA WOJTYŁY NA PAPIEŻA

            Z okazji 35 rocznicy wyboru  Polaka na stolicę Piotrową - młodzież z  Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka  zorganizowała w szkole prezentacje prac nt. ,,JAN PAWEŁ II- PAPIEŻ DIALOGU''.

Zostały napisane wiersze, listy do bł. Jana Pawła II, oraz powstały prace plastyczne, które zaprezentowano na szkolnej gazetce w wejściu do szkoły.

13 października 2013 r. w niedzielę o godzinie 10.00 młodzież gimnazjum przedstawiła program słowno- muzyczny z okazji  obchodów dnia papieskiego. Zobaczymy Jana Pawła II- Wielkiego Papieża i Wielkiego Człowieka- oczami nastolatków. Kim dla nich jest? Autorytetem: jak realizować miłość do Boga w drugim człowieku.

M. Gralak- katecheta
Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka  w Rzgowie

Czytany 33385 razy
Strona główna