Get Adobe Flash player

ZAJĘCIA INTEGRACYJNE W KLASACH PIERWSZYCH

ZAJĘCIA INTEGRACYJNE W KLASACH PIERWSZYCH

            We wrześniu i na początku października br. w klasach pierwszych Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie odbyły się zajęcia integracyjne w ramach zajęć z wychowawcą. Wszyscy wychowawcy klas pierwszych zadbali o przeprowadzenie spotkania sprzyjającego bliższemu poznaniu się i integracji nowego zespołu klasowego. Na zajęcia złożyły się gry i zabawy mające na celu między innymi zapamiętywanie imion wszystkich uczniów oraz poznanie ich zainteresowań i hobby. W spotkaniach brała udział pani dyrektor, która również starała się zapamiętać wszystkie nowe twarze oraz imiona i nazwiska nowych uczniów.  Podczas zajęć panowała przyjazna i radosna atmosfera, która sprzyjała zacieśnianiu więzi pomiędzy uczniami i nauczycielami.

Czytany 32959 razy
Strona główna