Get Adobe Flash player

Google dla Edukacji - Google Apps for Education. Uzyskiwanie zgody na używanie. Ochrona prywatności.

Regulamin świadczenia usług w oparciu o usługę Google dla Edukacji (Google Apps for Education) w Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie

Regulamin korzystania z kont pocztowych w usłudze Google dla Edukacji

Procedura usunięcia konta e-mail

Uzyskiwanie zgody na używanie Google Apps for Education. Zasoby dla szkół i rodziców, administratorów.

Google Apps for Education – tak jak każdy internetowy pakiet narzędzi dla instytucji edukacyjnych – wymaga od szkół uzyskania zgody rodziców na korzystanie z usług dodatkowych, które mają być dostępne dla niepełnoletnich uczniów.

Informacje dla administratorów szkół:

  • W naszym Centrum pomocy znajdziesz informacje o kontrolowaniu dostępu do usług dodatkowych w zarządzanych grupach użytkowników końcowych.
  • Udostępnij rodzicom poniższe zasoby, w których opisaliśmy usługi Google i nasze zaangażowanie w ochronę prywatności i bezpieczeństwa. Te materiały mają pomóc rodzicom i szkołom podjąć świadome decyzje związane z technologiami, których uczniowie używają w klasach.  
  • Szkoły korzystające z Google Apps for Education muszą zagwarantować, że usługi udostępniane uczniom i innym użytkownikom są odpowiednie do wieku tych osób, są używane w celach edukacyjnych oraz są zgodne ze stosownym prawem i obowiązującymi przepisami, w tym z U.S. Family Educational Rights and Privacy Act of 1974 (amerykańska ustawa z 1974 roku o ochronie prywatności uczniów i dostępnie do ich danych związanych z edukacją przez ich rodziny), Children’s Internet Protection Act (ustawa o ochronie dzieci w internecie) i Children’s Online Privacy Protection Act of 1998 (ustawa z 1998 roku o ochronie prywatności dzieci w internecie).

Zasoby dla szkół i rodziców:

Czytany 28552 razy
Strona główna